EmlakForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Garantinin sunduğu mortgage ürünleri

Garantinin sunduğu mortgage ürünleri Empty Garantinin sunduğu mortgage ürünleri

Mesaj  Admin Salı Haz. 03, 2008 5:23 am

MORTGAGE ÜRÜNLERİ

Mortgage Uzmanı Garanti, farklı istek ve ihtiyaçlarınızı can kulağıyla dinledi. Üstünde uzun uzun çalıştı. Size en uygun mortgage seçeneklerini, özenle, birer birer hazırladı. Aşağıdaki mortgage seçeneklerine bir göz atın. Sonra, ilk fırsatta Uzman'ın size en yakın şubesine bir uğrayın. Mortgage Uzmanı Garanti. Yapsın sizi ev sahibi.

İşte kredinizi bütçenize en uygun şekilde ödeyebilmeniz için size sunduğumuz ürünler.
Detaylar için tıklayın

İndirimli Mortgage
"Kredi faizimin bir kısmını baştan ödesem de, daha düşük faizli kredi kullansam, taksit ödemelerinde rahat etsem" diyenlere... Bir miktar birikimi olanlar ve aileden ufak çaplı yardım alabileceklerin tercihi.

Düşen Faizli Mortgage
"Faizler düştükçe kredimin faizi de düşsün ama faizler çıkarsa çıkmasın" diyenlere...

Mortgage Sepeti
"Tek bir döviz cinsi veya ürün seçerek tüm yumurtalarımı aynı sepete koymak yerine, farklı seçenekleri birleştirerek bir sepet oluşturmak istiyorum" diyenlere...

Yeniden Mortgage
"Başka bankadaki mortgage kredimi koşulları daha uygun olduğu için Garanti Bankası'na taşımak istiyorum" diyenlere...

Dövize Endeksli Mortgage
"Mortgage kullanmak ve ödemelerimi döviz cinsinden (USD, EUR, GBP veya CHF) yapmak istiyorum" diyenlere....

Esnek Vadeli Mortgage
"Faizim güncelleşsin ama taksit tutarım değişmesin. Kredimin vadesi kısalsın ya da uzasın" diyenlere...

Artan Taksitli Mortgage
"Kredi taksit ödemelerime düşük tutarlardan başlayıp, her yıl belirleyeceğim oranlarda artırsam" diyenlere... Henüz kariyerinin başında olanların ve yeni evlilerin tercihi.

Azalan Taksitli Mortgage
"Kredi taksitlerimi başlangıçta daha yüksek ödesem, sonraki dönemde azaltsam" diyenlere... "Çocuklar henüz küçükken daha çok ödeyeyim, yarın öbür gün masraflar artacak" diyenlerin tercihi.

Ara Ödemeli Mortgage
"Bazı aylarda daha yüksek taksit ödeyerek, aylık taksit tutarımı azaltsam" diyenlere... Belli aylarda prim/ikramiye sebebiyle daha yüksek maaş alanların veya gelirleri dönemsellik gösterenlerin tercihi.

Her Şey Dahil Mortgage
"Kredi ile ilgili her türlü masrafı da uygun koşullarda kredilendirsem" diyenlere...

Değişken Faizli Mortgage
"Faizlerde düşüş bekliyorum, bu yüzden kredi faizim düzenli olarak güncelleşsin. Arada sırada faiz dalgalanmaları olursa da, beni rahatsız etmez" diyenlere...

Önce Sabit, Sonra Değişken Faizli Mortgage
"İlk birkaç sene kredimin faizi sabit kalsın, sonraki dönemde faiz hareketlerine göre değişsin " diyenlere...

Sabit Faizli Mortgage
"Kredi vadesi boyunca faiz oranım değişmesin, her ay ne kadar taksit ödeyeceğimi bileyim" diyenlere...

Kazan Kazan Mortgage
"Garanti Bankası'ndan mortgage ile aldığım evimi satarken bana özel avantajlar sunulsun" diyenlere...

Evini Gösterene Mortgage
"Sahip olduğum evi teminat göstererek, mortgage gibi yüksek tutarlı, uygun faizli ve uzun vadeli kredi kullansam" diyenlere... Oğluna güzel bir düğün yapmak, evini yeniden döşemek, kısacası hayallerini gerçekleştirmek isteyenlerin tercihi.

Yurtdışında Yerleşiklere Mortgage
"Yurtdışında yaşıyorum, Türkiye'de oturma amaçlı veya yatırım yapmak için ev almak istiyorum" diyenlere.. Yurtdışında yerleşik yerli veya yabancı uyruklu müşterilerin tercihi..
Admin
Admin
Admin
Admin

http://emlak.yetkinforum.com

- Similar topics